NUOSTABŪS DALYKAI

Data: gegužės 20 d. 19 val. Vieta: „Menų spaustuvė“, Šiltadaržio g. 6, Vilnius.

Data: gegužės 22 d. 18 val. „Valstybinis Šiaulių dramos teatras”, Tilžės g. 155, Šiauliai.

Data: gegužės 25 d. 19 val. Vieta: „Vilniaus mažasis teatras”, Gedimino pr. 22, Vilnius.

Pagal Duncano Macmillano pjesę
Režisierius – Kirilas Glušajevas
Vaidina, improvizuoja – Martynas Nedzinskas
Dailininkas – Antanas Dubra
Kompozitorius – Dmitrijus Golovanovas
Režisieriaus asistentė – Airina Kazlauskaitė

„Nuostabūs dalykai“ – tai istorija apie paprastą jauną vyrą, gyvenime patyrusį didžiulių išbandymų, bet radusį būdą nepalūžti. Tas stebuklingas būdas – tai nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašas. Ne, tai nėra kokie nors didingi ir sunkiai pasiekiami dalykai. Tai… ledai ant pagaliuko, tai senų knygų kvapas, tai šokti rateliu aplink kuprines mokyklos diskotekoj, tai važiuoti dviračiu nuo Raganų kalno, tai…

„Nuostabūs dalykai“ – tai spektaklis, kuris prajuokins iki ašarų ir ne sykį privers nuryti gumulą gerklėje. Tai spektaklis apie tave, net jei 1990-аisiais negyvenai Klaipėdoje ir nežinai, kas yra „palivalkė“. Net jei niekada nei tu pats, nei tavo artimieji nesirgo depresija. Nes tai spektaklis apie pačius svarbiausius gyvenime dalykus

Bilietai —> https://bit.ly/3ecY6bU

Amžiaus cenzas: N-14

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.

GERO JUOKO DOZĖ

Data: balandžio 19 d. 18 ir 20:30 val. ir gegužės 17 d. 18 ir 20:30 val.

Vieta: „Kitas kampas” kavinė-baras, Malūnų g. 4, Vilnius.

13-as sezonas – velniškai nuostabi ir dieviška „Gero juoko dozė“

Žiūrovų pamėgtas kikenimo, raudonavimo, trypsėjimo kojomis ir ašaromis iš juoko kupinas pasirodymas „Gero humoro dozė“ keliasi į naują, netradicinę erdvę – naujai įkurtus teatro namus Užupyje.

„Būti ar nebūti?“ Būti ir dar kaip! Improvizatoriškai, žaismingai, skoningai, spontaniškai – „Gero juoko dozė“ improv šou.

„Tai tikras geros nuotaikos užtaisas“, – sako žiūrovė Jadvyga iš Šakių.

„Neįtikėtina – pasakai tik žodį, o jie visą muilo operą sukuria“, – antrina jai Adelė iš Kauno.

„Cool lol amazing“, – antrina moteriškėms Kajus iš Vilniaus.

Sekite mus: www.kitaskampas.lt ir „Facebook“ paskyrą: @TeatrasKitasKampas.

Kiekvienas improvizacijos šou „Gero juoko dozė“ – unikali patirtis, pripildyta juoku, gerai nuotaika, netikėtumu, azartu. Kad suprastum, turi ateiti. Pamatyti. Išgirsti. Pajausti. Kurti kartu.

Bilietai —> https://bit.ly/3NJGjcR

Durys atidaromos 15 min prieš spektaklį.

Amžiaus cenzas: N-14

AUDRINGAS DUETAS: muzikinės improvizacijos

Data: gegužės 3 d. 19 val.

Vieta: „Kitas kampas” kavinė-baras, Malūnų g. 4, Vilnius.

Balsingieji improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai Audrius Bružas ir Inga Šepetkaitė kviečia į išskirtinį muzikinį vakarą „AudrIngas duetas: muzikinės improvizacijos“. Netikėtos istorijos, perteikiamos čia ir dabar gimstančiose dainose, vienus privers juoktis, kitus – nubraukti ašarą. Meile, šiluma, aistra, jaukumu, vilione, ironija bus pripildytos muzikinės improvizacijos, kuriamos pagal Jūsų pateiktus pasiūlymus.

Improvizacijos meistrai – aktoriai A. Bružas ir I. Šepetkaitė jau ne kartą atskleidė savo muzikinius sugebėjimus teatro spektakliuose, šį kartą Jūsų dėmesiui – programa, skirta vien dainoms ir muzikai.

Bilietai —> https://bit.ly/3r0OzeI

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos 15 min. prieš spektaklį.

Amžiaus cenzas: N-14

Justino Malinausko magijos vakaras NE Į MIKROFONĄ

Data: gegužės 10 d. 19 val.

Vieta: „Kitas kampas” kavinė-baras, Malūnų g. 4, Vilnius.

Justinas Malinauskas – iliuzionistas, save dar vadinantis profesionaliu „neburtininku“. Profesionaliu, nes per 10 metų magiją kūrė ir žmones žavėjo tiek Lietuvoje, tiek užsienyje; „neburtininku“, nes stebuklingų galiu neturi, bet stebint jo pasirodymus atrodo kitaip.

Iliuzionistas Justinas Malinauskas savo gerbėjams jau yra parodęs ir Į MIKROFONĄ pasakęs labai daug. Bet tikrai ne viską. Vieni įdomiausių, juokingiausių ir labiausiai -confidential- dalykų liko nutylėti ir neparodyti. Netyčia? Tikrai ne – specialiai. Specialiai tam, kad šiuos dalykus išgirstumėte ir pamatytumėte jo naujame magijos pasirodyme „NE Į MIKROFONĄ“.

Vakaro metu laukia triukai su istorijomis iš Justino profesinio gyvenimo: kokius triukus Justinas rodė policininkams reido metu 01:30 nakties, kaip pasirodymą atliko labiausiai saugomoje vietoje Lietuvoje, kaip Justinas su magijos triuku padėjo pasipiršti, kaip iliuzionistai išsisuka, jeigu triukas nevyksta pagal planą. O taip pat sužinosite, kaip DIRBTINIS INTELEKTAS MOKOSI MELUOTI, kodėl ŠALTOJO KARO metu vyrai spoksojo į ožkas, kodėl DIEVAS NEŽAIDŽIA KAULIUKAIS ir išmoksite groti pianinu net nepažinodami natų.

Bilietai —> https://bit.ly/3NPnlS0

Renginio trukmė: 1 valanda 30 minučių.

NE Į MIKROFONĄ vakaras yra skirtas 15 metų ir vyresniems žiūrovams.

Dominyko Vaitiekūno muzikinis pasakojimas SLABOTKĖS VYŠNELĖ

Data: gegužės 11 d. 18 ir 20 val.

Vieta: „Kitas kampas” kavinė-baras, Malūnų g. 4, Vilnius.

Aktoriaus ir muzikanto Dominyko Vaitiekūno pagal tikrus įvykius ir potyrius sukurtas muzikinis storytelling’o stiliaus pasirodymas „Slabotkės Vyšnelė“ atsikrausto į naujus namus – improvizacijos teatro „Kitas Kampas“ kavinę-barą.

Tai Dominyko pasakojimas apie jo susitikimą su teta Genute po 27 metų pertraukos. Genutės namai Vilijampolėje Dominykui visuomet skambėdavo kaip pasakų kraštas ar tolimiausias ir prabangiausias užsienis. Tetos Genutės dar 1994-aisiais Vilijampolėje atidaryta krautuvėlė „Vyšnelė“ buvo tarsi vartai į vakarų pasaulį: importiniai saldumynai ir mėgstamiausios kramtomos gumos LOVE IS dėžutės atmintyje įstrigę kaip prabangaus gyvenimo įrodymai.

Ir visgi, atsitiktinai „Facebook‘e“ sulauktas Genutės kvietimas draugauti Dominyką paskatino po 27 metų nukeliauti į pasimatymą su teta, patyrinėti atminties detalių, rasti atsakymą į klausimą kodėl mes kaupiame šitiek „šmutkių“, kas gi yra didžiausias žmogaus turtas ir sužinoti tiesą, apie tetos Genutės kriminalinę praeitį.

Aktoriaus Dominyko Vaitiekūno muzikinis „Slabotkės Vyšnelė“ pasakojimo pasirodymas, pripildytas šiltais atsiminimais ir būtent tik šiai istorijai sukurtais autorinės muzikos garsais kartu su gitaristu Kęstučiu Vaitkevičiumi – gegužės 11 d. 18 val. ir 20 val. improvizacijų teatro „Kitas kampas“ kavinėje-bare, Malūnų g. 4, Vilnius.

***

Dominykas Vaitiekūnas – profesionalus aktorius ir muzikos kūrėjas bei atlikėjas, Lietuvos teatro scenoje dažniausiai matomas muzikiniuose spektakliuose ir pasirodymuose, sukūręs porą dešimtį vaidmenų teatre ir kine. Šiuolaikinio miuziklo žinių sėmęsis Jungtinėje Karalystėje, įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir Europoje. Muzikos pasaulyje  plačiausiai žinomas kaip grupės „Liūdni slibinai“ narys. Šiuo metu kuria savo autorines muzikines autobiografines programas sujungdamas muziką ir autobiografinį pasakojimą.

Kęstutis Vaitkevičius – gitaristas ir kompozitorius, kuriantis muziką spektakliams ir aktyviai koncertuojantis su įvairiomis Lietuvos muzikinėmis grupėmis.

Kūrinys sukurtas bendradarbiaujant su festivaliu Kaunas 2022.

Bilietai —-> https://bit.ly/3KPmgYe

GERO JUOKO DOZĖ

Data: gegužės 24 d. 19 val. Vieta: „Girstučio kultūros centras”, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas.

Data: birželio 3 d. 20 val. Vieta: „Palangos koncertų salė“, Vytauto g. 43, Palanga

Padaryk pauzę – skirk laiko gyvenimui!

Improvizacijos teatro KITAS KAMPAS profesionalų ketvertas Kirilas Glušajevas,  Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė grįžta į didžiąją sceną.

Improv šou „Gero juoko dozė“ – unikali patirtis, pripildyta juoku, gera nuotaika, netikėtumu, azartu. Įsivaizduok: „Palanga. Šiltas vakaras. Geriausi Lietuvos improvizatoriai. Tu. Daug meilės… Ir… Atostogos prasideda!”

„Norim susitikti ir būti kartu – norim gyvent! Improvizatoriškai, žaismingai, skoningai, spontaniškai“, – į susitikimą kviečia teatro vadovas, aktorius A. Bružas.

Birželio 3 d. teatro aktoriai surengs didžiausią sezono improvizacijų šou „Gero juoko dozė“ „Palangos koncertų salėje“, kur kartu su Jumis atidarys maudynių, bikinių, šlapių marškinėlių, romantiškų meilės nuotykių, poilsio Birutės parke, saulėlydžių kopose sezoną.

„Tai tikras geros nuotaikos užtaisas“, – sako žiūrovė Jadvyga iš Šakių.

„Neįtikėtina – pasakai tik žodį, o jie visą muilo operą sukuria“, – antrina jai Adelė iš Kauno.

Cool lol amazing“, – Kajus iš Vilniaus.

Bilietai —> https://bit.ly/3NJGjcR

Sekite mus: www.kitaskampas.lt ir „Facebook“ paskyrą: @TeatrasKitasKampas.

Amžiaus cenzas: N-14