fbpx
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

VASAROS GERO JUOKO DOZĖ

3 birželio @ 19:00 - 21:00

VISKAS! Užteks šalti – griebkim GYVENTI!

Ledai tirpsta, gamta bunda.. Iš urvų lenda barsukai, po žiemos miego keliasi lokiukai.. Iš šiltųjų kraštų grįžta sparnuoti keliauninkų būriai, viskas aišku… jau laikas KEISTI KAILĮ tikrai.

Teatras KITAS KAMPAS – vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje, kviečia į KARŠČIAUSIĄ improvizacijos šou VASAROS GERO JUOKO DOZĖ!

„Gero juoko dozė“ – tai unikalus, kiekvieną kartą vis kitoks improvizacijos pasirodymas, kurį aktoriai kuria kartu su žiūrovais čia ir dabar.

Improvizacijos meistrai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė be scenarijaus ir pasiruošimo improvizuoja ir transformuoja net ir neįtikėtinai nerealius publikos pasiūlymus į realias situacijas, save į nenuspėjamas ar neegzistuojančias būtybes ir personažus, o rutinos kupiną kasdienybę į spalvingą Gyvenimo šventę.

„Jei gebi transformuotis iš Bružo į baleriną, iš Chuck Norriso į falafelį, iš kailiuotos meškos į grakščią gulbę – tai sugebi būti lankstus, sugebi būti visoks. Dabartinis gyvenimas iš mūsų to reikalauja kasdien. Vienas pagrindinių reikalavimų šiais laikais – tai sugebėti pasirūpinti savimi ir rūpesčių kupiną tikrovę nors trumpam transformuoti į Gyvenimo šventę. Atsipalaiduoti. Pasidžiaugti. Atsigriebti. Pasijuokti. ŠVĘSTI“, – sako teatro KITAS KAMPAS vadovas ir nuotaikingo gyvenimo entuziastas Audrius Bružas bei jo draugas, teatro meno vadovas ir improvizacijos guru Kirilas Glušajevas.

Transformuokime žiemą į vasarą, kailį į odą, vargą į juoką. Pasileiskime į gyvenimo šventę ir atidarykime vasaros sezoną kartu birželio 3 d. Palangoje, Palangos koncertų salėje, Vasaros Gero Juoko Dozėje.

Aprangos kodas: išsinėręs iš kailio/ be kailio/ pakeitęs kailį.