Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

NUOSTABŪS DALYKAI. Klaipėda

17 spalio @ 18:00 - 19:30

nuostabūs dalykai

Teatro KITAS KAMPAS 15-tame sezone – kultinis ir žiūrovų itin pamiltas spektaklis „Nuostabūs dalykai“ atvyksta į Klaipėdą!

„Nuostabūs dalykai“ – tai istorija apie paprastą jauną vyrą, gyvenime patyrusį didžiulių išbandymų, bet radusį būdą nepalūžti. Tas stebuklingas būdas – tai nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašas. Ne, tai nėra kokie nors didingi ir sunkiai pasiekiami dalykai. Tai… ledai ant pagaliuko, tai senų knygų kvapas, tai šokti rateliu aplink kuprines mokyklos diskotekoj, tai važiuoti dviračiu nuo Raganų kalno, tai…

„Nuostabūs dalykai“ – tai spektaklis, kuris prajuokins iki ašarų ir ne sykį privers nuryti gumulą gerklėje. Tai spektaklis apie tave, net jei 1990-аisiais negyvenai Klaipėdoje ir nežinai, kas yra „palivalkė“. Net jei niekada nei tu pats, nei tavo artimieji nesirgo depresija. Nes tai spektaklis apie pačius svarbiausius gyvenime dalykus.

Pagal Duncano Macmillano pjesę
Režisierius – Kirilas Glušajevas
Vaidina, improvizuoja – Martynas Nedzinskas
Dailininkas – Antanas Dubra
Apšvietimas – Vaclovas Grinius
Garsas – Kristina Juškevičiūtė/Giedrius Ūsas
Kompozitorius – Dmitrijus Golovanovas
Režisieriaus asistentė – Airina Kazlauskaitė
Spektaklyje gyvai groja Kazimieras Krulikovskis/Giedrius Nakas/Nikita Kiriuchinas

Amžiaus cenzas: N-14

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.

Vieta

Klaipėdos dramos teatras
Teatro g. 2
Klaipėda, Lietuva
+ Google žemėlapis