Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Dominyko Vaitiekūno muzikinis pasakojimas SLABOTKĖS VYŠNELĖ

2022 gegužės 11 @ 20:00

|Pasikartojantis renginys (Žiūrėti visas datas)

One event on 2022 gegužės 11 at 20:00

Aktoriaus ir muzikanto Dominyko Vaitiekūno pagal tikrus įvykius ir potyrius sukurtas muzikinis storytelling’o stiliaus pasirodymas „Slabotkės Vyšnelė“ atsikrausto į naujus namus – improvizacijos teatro „Kitas Kampas“ kavinę-barą.

Tai Dominyko pasakojimas apie jo susitikimą su teta Genute po 27 metų pertraukos. Genutės namai Vilijampolėje Dominykui visuomet skambėdavo kaip pasakų kraštas ar tolimiausias ir prabangiausias užsienis. Tetos Genutės dar 1994-aisiais Vilijampolėje atidaryta krautuvėlė „Vyšnelė“ buvo tarsi vartai į vakarų pasaulį: importiniai saldumynai ir mėgstamiausios kramtomos gumos LOVE IS dėžutės atmintyje įstrigę kaip prabangaus gyvenimo įrodymai.

Ir visgi, atsitiktinai „Facebook‘e“ sulauktas Genutės kvietimas draugauti Dominyką paskatino po 27 metų nukeliauti į pasimatymą su teta, patyrinėti atminties detalių, rasti atsakymą į klausimą kodėl mes kaupiame šitiek „šmutkių“, kas gi yra didžiausias žmogaus turtas ir sužinoti tiesą, apie tetos Genutės kriminalinę praeitį.

Aktoriaus Dominyko Vaitiekūno muzikinis „Slabotkės Vyšnelė“ pasakojimo pasirodymas, pripildytas šiltais atsiminimais ir būtent tik šiai istorijai sukurtais autorinės muzikos garsais kartu su gitaristu Kęstučiu Vaitkevičiumi – gegužės 11 d. 18 val. ir 20 val. improvizacijų teatro „Kitas kampas“ kavinėje-bare, Malūnų g. 4, Vilnius.

***

Dominykas Vaitiekūnas – profesionalus aktorius ir muzikos kūrėjas bei atlikėjas, Lietuvos teatro scenoje dažniausiai matomas muzikiniuose spektakliuose ir pasirodymuose, sukūręs porą dešimtį vaidmenų teatre ir kine. Šiuolaikinio miuziklo žinių sėmęsis Jungtinėje Karalystėje, įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir Europoje. Muzikos pasaulyje plačiausiai žinomas kaip grupės „Liūdni slibinai“ narys. Šiuo metu kuria savo autorines muzikines autobiografines programas sujungdamas muziką ir autobiografinį pasakojimą.

Kęstutis Vaitkevičius – gitaristas ir kompozitorius, kuriantis muziką spektakliams ir aktyviai koncertuojantis su įvairiomis Lietuvos muzikinėmis grupėmis.

Kūrinys sukurtas bendradarbiaujant su festivaliu Kaunas 2022.

Bilietai —-> https://bit.ly/3KPmgYe

Informacija

Data:
2022 gegužės 11
Laikas:
20:00
https://bit.ly/3KPmgYe

Vieta

KITAS KAMPAS kavinė-baras
Malūnų g. 4
Vilnius,
+ Google žemėlapis