IMPROVIZACIJŲ PASIRODYMAI

Kviečiame savo asmeninę/įmonės šventę praskaidrinti teatro KITAS KAMPAS improvizacijų pasirodymu, kurį sukurs 2 arba 3 teatro KITAS KAMPAS aktoriai: ilgametę patirtį scenoje turintys improvizacijos meistrai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė. Improvizacijų pasirodymas trunka 1 val. Aktoriai atlieka vaidybinius improvizacinius numerius pagal publikos pasiūlymus, niekas iš anksto neparuošta, kuriama čia ir dabar kartu su žiūrovu. 

ONLINE IMPROVIZACIJŲ PASIRODYMAI

  • Improvizacijos
  • Dainos
  • Eilės
  • Apdovanojimai
  • Kolegų sveikinimai

„Youtube”, „Zoom“, „Teams“ platformose

Improvizacijų pasirodymus teatro KITAS KAMPAS aktoriai kuria tiesiogiai iš studijos ir adaptuoja prie įmonės veiklos konteksto. Šventę aktoriai kuria bendraudami per ekraną, chato pranešimus ir tiesioginį ryšį. Prie savo ekranų esančius žiūrovus įtraukia į veiksmą priimdami jų pasiūlymus, temų užsakymus ir teatrališkai perskaitydami bei atlikdami jų sveikinimus ar kalbas.

Improvizacijų pasirodymo metu žiūrovų yra prašoma minimaliai pasiruošti – pvz. ant stalo uždegti žvakutę, apsirengti šventiškai ir pan. Tokiu būdu yra kuriama bendros šventės nuotaika. 

Įgyvendinimas: Suteiksime reikiamus kontaktus dėl studijos, jos techninio įrengimo ir filmavimo.

Trukmė: nuo 1 val. iki 1 val. 30 min.

Kirilas Glušajevas, Inga Šepetkaitė ir Audrius Bružas

IMPROVIZACIJOS MOKYMAI

Kiekvienų patyriminių mokymų turinys yra kuriamas atsispiriant nuo užsakovo atsineštos temos, poreikio arba užklausos. Dažniausiai susiduriame su poreikiu sumažinti auditorijos baimės keliamą stresą, sugebėjimą užmegzti glaustesnį ryšį su kolegomis arba auditorija, išplėsti elgsenų arsenalą bei suvokti kaip veikia kūnas, garsas ir scenos erdvė.

Teatro praktikai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas ir Martynas Nedzinskas turi įspūdingą empirinę patirtį, teatro ir kino vaidybos, teatro režisūros, vedimo ir konferanso, interviu žanro, grupių treniravimo, teambuildingo ir edukacijos srityse.

Kaip struktūrinis teorinis pagrindas yra naudojamos universitetinės ir profesinės žinios, apimančios teatro meno valdymo, dramos terapijos ir psichologijos sritis. Mūsų teatro praktikai yra diplomuoti ir licenzijuoti scenos menų kūrėjai, o teatras KITAS KAMPAS – vienas iš nedaugelio Vakarų pasaulyje oficialiai pripažintas profesionaliąja scenos meno įstaiga Improvizacinio teatro srityje.

Savo praktikoje išpažįstame ekspertinio ir procesinio mokymosi ir konsultavimo principus. Lauksime Jūsų užklausų ir temų, ir dialogo keliu sukursime mokymus Jums.

RENGINIŲ VEDIMAS

Improvizacijos teatro aktoriai gali tapti ir Jūsų asmeninės/įmonės šventės vedėjais/moderatoriais/vedliais. Renginio vedimas vyksta pagal iš anksto paruoštą, su vedėjumi suderintą scenarijų, kai renginio programoje yra daugiau pasirodymų bei pramogų.

Vedėjai: Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas ir Martynas Nedzinskas. 

Trukmė: nuo 2 val.

Norite sužinoti daugiau?