Teatras Kitas kampas kavinė > baras, tai vieta apie kultūringai pasileidusius ir lengvai išprotėjusius. Netikėtumo gerbėjus, žaidžiančius gyvenimą improvizacijos forma. Kasdienybės filosofija apie skanų ir kokybišką būvimą. Išskirtinį dėmesį gėrimui, pokalbiui ir net mažiausioms detalėms. Dieną ir naktį kartu su jumis pildome pašėlusio Vilniaus metraštį įdomiausiomis istorijomis. 

Adresas: Malūnų g. 4, Vilnius

Staliukų rezervacija: brigita@kitaskampas.lt, +37060918518

KVIEČIAME:

Teatro „Kitas kampas“ kavinėje-bare švęsti gimtadienį, vestuves, rengti įmonės šventes, konferencijas, susitikimus, teambuildingus. Idealus svečių skaičius 30-40 žmonių. 

TEATRO ERDVĖS:

Pirmame aukšte yra jaukus, stilingas 30 sėdimų vietų baras. Nusileidę laiptais į rūsį rasite 30-40 sėdimų vietų teatro salę, kitaip mūsų vadinamą teatro svetaine. Sėdimų vietų skaičius priklauso nuo to, kiek glausčiau, ar erdviau norite sėdėti. Visas kavinės-baro ir teatro salės plotas: 80 kv.m. 

PRIVATUS VAKARAS, TIK JUMS: 

  • Šventės kavinėje-bare gali vykti bet kurią savaitės dieną, 
  • Sutariame nuo kada renkasi svečiai,
  • Susideriname išankstinį gėrimų meniu (galime sukurti unikalų, suasmenintą meniu Jūsų vakarui), 
  • Pasirūpinsime vieno kąsnio užkandžiais. 

JUMS SKIRTAS KITAS KAMPAS IMPRO SHOW:

Teatro salėje improvizacijos pasirodymą surengia 2 arba 3 KITAS KAMPAS aktoriai: 13 metų patirtį scenoje turintys improvizacijos meistrai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė, muzikantas Giedrius Nakas. 

Pasirodymo trukmė: 1 val. 

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

Susisiekite: teatras@kitaskampas.lt, +37067348278