Kviečiame švęsti savo gimtadienį, vestuves, įmonės šventes, konferencijas, susitikimus, teambuildingus teatro „Kitas kampas“ bare, unikalioje erdvėje pačiame Vilniaus senamiestyje, Užupyje, Malūnų g. 4!

Teatro „Kitas kampas“ baras – vertinantiems jaukumą, gerą skonį bei stilių. Romantiška, bohemiška dvasia, improvizacija ir netikėtumai traukia gyvenančius
žaismingai. Išskirtinį dėmesį skiriame nuotaikai, gėrimams, atmosferai. Kartu su jumis kuriame pašėlusio Vilniaus metraštį rašydami savo istoriją, kupiną nuotykių, emocijų, skonių ir spalvų.

Pirmame aukšte yra jaukus, stilingas 30 sėdimų vietų baras. Nusileidę laiptais į rūsį rasite 30-40 sėdimų vietų teatro salę, kitaip mūsų vadinamą teatro svetaine. Sėdimų vietų skaičius priklauso nuo to, kiek glausčiau, ar erdviau norite sėdėti. Visas kavinės-baro ir teatro salės plotas: 80 kv.m. 

PRIVAČIOS ŠVENTĖS

Jūsų gimtadienis, įmonės šventė, konferencija ar draugų susitikimas – tik Jums skirtoje baro erdvėje!

• šventės bare gali vykti bet kurią savaitės dieną
• paruošiame išankstinį gėrimų meniu (galime sukurti unikalų, suasmenintą gėrimų meniu Jūsų vakarui)
• galime pasirūpinti vieno kąsnio užkandžiais

IMPROVIZACIJŲ ŠOU

Improvizuotame teatro KITAS KAMPAS pasirodyme aktoriai parenka Jums aktualias temas, interguoja Jūsų vertybes, apjungia šventės dalyvius, sukuria bendrystės jausmą. Pasirodymą rengia 2 arba 3 teatro KITAS KAMPAS aktoriai: 13 metų patirtį scenoje turintys improvizacijos meistrai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė, muzikantas Giedrius Nakas. Pasirodymo trukmė – 1 val.

KOKTEILIŲ DEGUSTACIJA

Miksologė, cocktail queen-Rūta Šeduikytė siūlo išskirtinę patirtį jūsų šventei. Kokteilių degustacijos metu ne tik sužinosite savo mėgstamų ir pasirinktų kokteilių istoriją bei kokteilių ypatybes, bet ir turėsite progą juos paragauti.

• iš anksto suderintas degustacijos meniu
• specialiai Jums pagaminti kokteiliai
• kaina derinama individualiai

Dėl asmeninio baro pasiūlymo rašykite tomas@kitaskampas.lt arba skambinkite +37065111095.

Dėl staliukų rezervacijos skambinkite telefonu +37060918518 arba rašykite į KITAS KAMPAS kavinė-baras.